Jacobson-Schutte Cycling Team

Event Category Name
13 Polson CX Cat 1/2/3 CX Men Matt Shryock
8 Polson CX Cat 1/2/3 CX Men Dan Pierce
6 Great Divide CX Cat 1/2/3 CX Men Dan Pierce
8 Herron Park (State CX Championships) Cat 4 CX Men Tyler Smith
4 Herron Park (State CX Championships) Master CX B Men Blair Fisher
1 Herron Park (State CX Championships) Cat 4 CX Women Joey Lenaburg
3 Herron Park (State CX Championships) Cat 4 CX Men Dan Pierce
3 Greased Lightning Cat 4 CX Men Dan Pierce
9 Greased Lightning Cat 4 CX Men Tyler Smith
17 Greased Lightning Cat 4 CX Men Jesse Agner
5 Greased Lightning Master CX A Men Jeff Brooks
2 Greased Lightning Cat 4 CX Women Kelly Grove
1 Rolling Thunder Cat 4 CX Women Joey Lenaburg
12 Rolling Thunder Cat 4 CX Men Jens MacAller
24 Rolling Thunder Cat 4 CX Men Tyler Smith
6 Rolling Thunder Master CX A Men Dan Dahlberg
7 Rolling Thunder Master CX A Men Jeff Brooks
9 Rolling Thunder Master CX B Men Blair Fisher
5 Rolling Thunder Cat 4 CX Men Dan Pierce
16 Rolling Thunder Cat 4 CX Men Jesse Agner
3 Woodland CX Master CX B Men Blair Fisher
7 Woodland CX Master CX A Men Daniel Dahlberg
4 Woodland CX Master CX A Men Jeff Brooks
1 Montana Velo CX Crit Cat 4 CX Women Laurel Douglas
1 Montana Velo Cox Lake CX Cat 4 CX Women Laurel Douglas
1 Montana Velo CX Prolog Cat 4 CX Women Laurel Douglas
6 Copper Mountian CX Cat 1/2/3 CX Men Robert Presta
DNF Copper Mountian CX Cat 4 CX Women Megan Slivka
12 Copper Mountian CX Cat 1/2/3 CX Men Jesse Doll
1 Copper Mountian CX Cat 4 CX Men Scott Lenaburg
5 Copper Mountian CX Cat 4 CX Men Jesse Agner
1 Copper Mountian CX Master CX A Men Jeff Brooks
1 Copper Mountian CX Cat 4 CX Women Kelly Grove
2 Copper Mountian CX Cat 4 CX Women Joey Lenaburg
7 Psychlo Night CX Cat 1/2/3 CX Men Toby Meierbachtol
5 Psychlo Night CX Cat 1/2/3 CX Men Brendan Halpin
8 Psychlo Night CX Cat 4 CX Men Jesse Agner
2 Psychlo Night CX Cat 1/2/3 CX Women Heidi Gaskill
2 Psychlo Night CX Cat 4 CX Women Megan Slivka
5 Psychlo Night CX Cat 4 CX Women Kelly Grove
6 Psychlo Night CX Cat 1/2/3 CX Men Jesse Doll
6 Downtown Missoula Criterium Cat 1/2 Men Joshua Tack
2 Downtown Missoula Criterium Cat 4 Women Ivy Audrain
1 Downtown Missoula Criterium Cat 4 Women Kellie Carim
6 Downtown Missoula Criterium Cat 1/2/3 Women Kelly Grove
3 Downtown Missoula Criterium Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
1 Downtown Missoula Criterium Cat 1/2/3 Women Geraldine Carter
2 Downtown Missoula Criterium Master B Men Brent Ruby
DNF Downtown Missoula Criterium Master A Men Michael Longmire
3 Downtown Missoula Criterium Cat 5 Men Dan Pierce
9 Downtown Missoula Criterium Cat 4 Men Kyle Shannon
5 Downtown Missoula Criterium Cat 4 Men Blair Fisher
4 Downtown Missoula Criterium Cat 4 Men Scott Lenaburg
DQ Downtown Missoula Criterium Cat 3 Men Toby Meierbachtol
1 Downtown Missoula Criterium Cat 1/2 Men Brian Williams
DNF Downtown Missoula Criterium Cat 3 Men Bryce Daviess
5 Downtown Missoula Criterium Cat 3 Men Tyler Smith
DNF Downtown Missoula Criterium Cat 1/2 Men Michael Longmire
8 Downtown Missoula Criterium Cat 1/2 Men Andrew Fischer
3 Downtown Missoula Criterium Cat 4 Women Joey Lenaburg
4 Downtown Missoula Criterium Cat 1/2 Men Elliot Bassett
DNF Downtown Missoula Criterium Cat 3 Men Jesse Doll
2 Opportunity Time Trial (State Championship) Cat 4 Women Ivy Audrain
1 Opportunity Time Trial (State Championship) Cat 4 Women Kellie Carim
2 Opportunity Time Trial (State Championship) Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
1 Opportunity Time Trial (State Championship) Master B Men Clifford Sheehan
5 Opportunity Time Trial (State Championship) Cat 1/2 Men Joshua Tack
3 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Cat 4 Women Ivy Audrain
5 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Cat 1/2 Men Joshua Tack
DNF Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Cat 1/2 Men John Fiore
2 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Cat 4 Men Tyler Smith
3 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Cat 4 Men Jesse Doll
4 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Cat 4 Men Scott Lenaburg
10 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Cat 5 Men Blair Fisher
12 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Cat 5 Men Nicholas Newman
3 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Master A Men Michael Longmire
5 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Master A Men Steve Zellmer
1 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
3 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Cat 1/2/3 Women Lindsy Campbell
7 Tour de Bozeman: Stage 3 - Battle Ridge Road Race Cat 1/2/3 Women Geraldine Carter
1 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Cat 4 Women Ivy Audrain
5 Tour de Bozeman Cat 1/2 Men Joshua Tack
14 Tour de Bozeman Cat 1/2 Men John Fiore
2 Tour de Bozeman Cat 4 Men Tyler Smith
3 Tour de Bozeman Cat 4 Men Jesse Doll
4 Tour de Bozeman Cat 4 Men Scott Lenaburg
7 Tour de Bozeman Cat 4 Men Blair Fisher
18 Tour de Bozeman Cat 5 Men Nicholas Newman
2 Tour de Bozeman Master A Men Michael Longmire
6 Tour de Bozeman Master A Men Steve Zellmer
1 Tour de Bozeman Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
3 Tour de Bozeman Cat 1/2/3 Women Lindsy Campbell
6 Tour de Bozeman Cat 1/2/3 Women Geraldine Carter
2 Tour de Bozeman Cat 4 Women Ivy Audrain
5 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Cat 1/2/3 Women Geraldine Carter
4 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
3 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Cat 1/2/3 Women Lindsy Campbell
5 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Master A Men Steve Zellmer
2 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Master A Men Michael Longmire
15 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Cat 5 Men Nicholas Newman
10 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Cat 4 Men Scott Lenaburg
10 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Cat 4 Men Blair Fisher
3 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Cat 4 Men Tyler Smith
2 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Cat 4 Men Jesse Doll
7 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Cat 1/2 Men John Fiore
6 Tour de Bozeman: Stage 2 - Main Street Match Sprints Cat 1/2 Men Joshua Tack
1 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Cat 4 Women Ivy Audrain
6 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Cat 1/2/3 Women Lindsy Campbell
5 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Cat 1/2/3 Women Geraldine Carter
3 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
6 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Master A Men Steve Zellmer
3 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Master A Men Michael Longmire
16 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Cat 5 Men Nicholas Newman
6 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Cat 4 Men Blair Fisher
4 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Cat 4 Men Scott Lenaburg
3 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Cat 4 Men Jesse Doll
1 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Cat 4 Men Tyler Smith
11 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Cat 1/2 Men John Fiore
6 Tour de Bozeman: Stage 1 - Springhill Rd Time Trial Cat 1/2 Men Joshua Tack
4 Tour of the Bitterroot Cat 1/2 Men Michael Longmire
1 Tour of the Bitterroot Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
3 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 1/2/3 Women Lindsy Campbell
1 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 4 Women Ivy Audrain
2 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 1/2/3 Women Geraldine Carter
1 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 1/2 Men Michael Longmire
2 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 1/2 Men Joshua Tack
2 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 3 Men Shaun Radley
6 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 3 Men Steve Zellmer
7 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 3 Men Robert Presta
1 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 4 Men Jesse Doll
4 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 4 Men Scott Lenaburg
6 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 4 Men Bryce Daviess
7 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 4 Men Blair Fisher
2 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Master A Men Michael Longmire
6 Tour of the Bitterroot Cat 4 Women Joey Lenaburg
2 Tour of the Bitterroot Cat 4 Women Kellie Carim
1 Tour of the Bitterroot Cat 4 Women Ivy Audrain
4 Tour of the Bitterroot Cat 1/2/3 Women Geraldine Carter
3 Tour of the Bitterroot Cat 1/2/3 Women Lindsy Campbell
DNS Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Master B Men Clifford Sheehan
9 Tour of the Bitterroot Master B Men Clifford Sheehan
3 Tour of the Bitterroot Master A Men Michael Longmire
10 Tour of the Bitterroot Cat 4 Men Bryce Daviess
8 Tour of the Bitterroot Cat 4 Men Jesse Doll
6 Tour of the Bitterroot Cat 4 Men Blair Fisher
1 Tour of the Bitterroot Cat 4 Men Scott Lenaburg
2 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 4 Women Joey Lenaburg
8 Tour of the Bitterroot Cat 3 Men Steve Zellmer
4 Tour of the Bitterroot Cat 3 Men Shaun Radley
1 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
1 Tour of the Bitterroot Cat 1/2 Men Joshua Tack
DNS Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 4 Women Joey Lenaburg
2 Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 4 Women Ivy Audrain
1 Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 4 Women Kellie Carim
DNS Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 1/2/3 Women Geraldine Carter
3 Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 1/2/3 Women Lindsy Campbell
2 Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
1 Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Master B Men Clifford Sheehan
3 Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Master A Men Michael Longmire
DNS Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 4 Men Jesse Doll
DNS Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 4 Men Bryce Daviess
5 Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 4 Men Blair Fisher
1 Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 4 Men Scott Lenaburg
DNS Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 3 Men Robert Presta
DNS Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 3 Men Steve Zellmer
7 Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 3 Men Shaun Radley
DNS Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 1/2 Men Michael Longmire
2 Tour of the Bitterroot: Sleeping Child Time Trial Cat 1/2 Men Joshua Tack
3 Tour of the Bitterroot: Downtown Criterium Cat 4 Women Kellie Carim
9 Tour of the Bitterroot Cat 3 Men Robert Presta
5 Homestake XC Pro/Cat 1 Men Robert Presta
6 Discovery XC Pro/Cat 1 Men Robert Presta
5 Discovery XC Cat 2 Men Dan Cunkelman
2 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 1/2 Men Brian Williams
6 Bearmouth Road Race (State Championship) Master A Men Steve Zellmer
4 Bearmouth Road Race (State Championship) Master A Men Michael Longmire
11 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 5 Men Douglas Shappee
6 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 5 Men Nicholas Newman
6 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 4 Men Scott Lenaburg
3 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 4 Men Bryce Daviess
2 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 4 Men Jesse Doll
1 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 4 Men Tyler Smith
12 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 3 Men Robert Presta
5 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 3 Men Shaun Radley
2 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 3 Men Elliot Bassett
11 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 1/2 Men John Fiore
8 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 1/2 Men Andrew Fischer
5 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 1/2 Men Joshua Tack
6 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 4 Women Ivy Audrain
4 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 4 Women Joey Lenaburg
9 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 1/2/3 Women Jessie Ham
6 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 1/2/3 Women Lindsy Campbell
4 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 1/2/3 Women Geraldine Carter
1 Bearmouth Road Race (State Championship) Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
8 Bearmouth Road Race (State Championship) Master B Men Blair Fisher
2 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat 4 Women Joey Lenaburg
1 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat1/2 Men Brian Williams
3 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat1/2 Men Joshua Tack
1 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat 4 Men Jesse Doll
2 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat 4 Men Bryce Daviess
3 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat 4 Men Tyler Smith
5 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat 4 Men Kyle Shannon
8 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat 4 Men Scott Lenaburg
5 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat 5 Men Douglas Shappee
8 Fish Trails Criterium (State Championship) Master A Men Steve Zellmer
11 Fish Trails Criterium (State Championship) Master A Men Blair Fisher
1 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat1/2 Women Tamara Bessette
1 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat 3 R Women Geraldine Carter
2 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat 3 R Women Lindsy Campbell
3 Fish Trails Criterium (State Championship) Cat 4 Women Ivy Audrain
3 Cow Country Classic Cat1/2/3 Women Geraldine Carter
8 Cow Country Classic Cat 4 Women Mackenzie Brosious
7 Cow Country Classic Cat 4 Women Ivy Audrain
5 Cow Country Classic Cat 4 Women Lindsy Campbell
6 Cow Country Classic Cat1/2/3 Women Tamara Bessette
5 Cow Country Classic Cat 4 Men Tyler Smith
2 Cow Country Classic Cat1/2/3 Women Jennifer Luebke
2 Cow Country Classic Junior Men 10-18 Bridger Fiore
11 Cow Country Classic Master A Men Steve Zellmer
6 Cow Country Classic Master A Men John Fiore
DNF Cow Country Classic Cat 5 Men Erik Horn
DNF Cow Country Classic Cat 5 Men Douglas Shappee
2 Cow Country Classic Cat 5 Men Jesse Doll
3 Cow Country Classic Cat1/2 Men Joshua Tack
3 Cow Country Classic Cat 4 Men Scott Lenaburg
2 Cow Country Classic Cat 4 Men Bryce Daviess
1 Cow Country Classic Cat 4 Men Matt Shryock
4 Cow Country Classic Cat 3 Men Elliot Bassett
3 Cow Country Classic Cat 3 Men Shaun Radley
1 Cow Country Classic Cat 3 Men Brendan Halpin
11 Cow Country Classic Cat1/2 Men Brian Williams
9 Cow Country Classic Cat1/2 Men Rankin Holmes
6 Cow Country Classic Cat1/2 Men Andrew Fischer
8 Cow Country Classic Cat 4 Men Blair Fisher
1 Unravel the Scratchgravel XC Cat 2 Men Brian Williams
2 Unravel the Scratchgravel XC Cat 2 Men Robert Presta
11 Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 4 Men Kyle Shannon
2 Belt Creek Omnium Master A Men Steve Zellmer
16 Belt Creek Omnium Cat 5 Men Douglas Shappee
3 Belt Creek Omnium Cat 5 Men Jesse Doll
17 Belt Creek Omnium Cat 4 Men Jeffrey Cincoski
12 Belt Creek Omnium Cat 4 Men Kyle Shannon
11 Belt Creek Omnium Cat 4 Men Blair Fisher
8 Belt Creek Omnium Cat 4 Men Jeremy Dunphy
5 Belt Creek Omnium Cat 4 Men Scott Lenaburg
4 Belt Creek Omnium Cat 4 Men Jesse Agner
1 Belt Creek Omnium Cat 4 Men Tyler Smith
2 Belt Creek Omnium Cat 3 Men Shaun Radley
3 Belt Creek Omnium Cat 1/2 Men Joshua Tack
3 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 4 Women Mackenzie Brosious
2 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 4 Women Ivy Audrain
1 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
3 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Master A Men Steve Zellmer
3 Belt Creek Omnium Cat 4 Women Mackenzie Brosious
2 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 5 Men Jesse Doll
DNS Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 4 Men Jeffrey Cincoski
10 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 4 Men Kyle Shannon
8 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 4 Men Blair Fisher
6 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 4 Men Scott Lenaburg
5 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 4 Men Jeremy Dunphy
2 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 4 Men Jesse Agner
1 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 4 Men Tyler Smith
1 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 3 Men Shaun Radley
2 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 1/2 Men Joshua Tack
4 Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 4 Women Mackenzie Brosious
3 Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 4 Women Ivy Audrain
1 Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
4 Belt Creek Omnium - Highwood TT Master A Men Steve Zellmer
DNS Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 5 Men Jesse Doll
13 Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 5 Men Douglas Shappee
DNS Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 4 Men Blair Fisher
DNS Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 4 Men Jeffrey Cincoski
12 Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 4 Men Jeremy Dunphy
1 Belt Creek Omnium Cat 1/2/3 Women Tamara Bessette
9 Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 4 Men Jesse Agner
4 Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 4 Men Scott Lenaburg
2 Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 4 Men Tyler Smith
4 Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 3 Men Shaun Radley
6 Belt Creek Omnium - Highwood TT Cat 1/2 Men Joshua Tack
2 Belt Creek Omnium Cat 4 Women Ivy Audrain
16 Belt Creek Omnium - Belt Creek Road Race Cat 5 Men Douglas Shappee
4 Rocky Mountain Roubaix Cat1/2/3 Women Jessie Ham
6 Rocky Mountain Roubaix Junior Men 10-18 Bridger Fiore
DNF Rocky Mountain Roubaix Master A Men Steve Zellmer
12 Rocky Mountain Roubaix Master A Men Scott Lenaburg
3 Rocky Mountain Roubaix Master A Men Michael Longmire
11 Rocky Mountain Roubaix Cat 5 Men Anthony Purviance
10 Rocky Mountain Roubaix Cat 5 Men Nicholas Newman
2 Rocky Mountain Roubaix Cat 5 Men Jesse Doll
DNF Rocky Mountain Roubaix Cat 4 Men Kyle Shannon
DNF Rocky Mountain Roubaix Cat 4 Men Douglas Shryock
2 Rocky Mountain Roubaix Cat 4 Men Tyler Smith
1 Rocky Mountain Roubaix Cat 4 Men Matt Shryock
DNF Rocky Mountain Roubaix Cat 3 Men Shaun Radley
DNF Rocky Mountain Roubaix Cat 3 Men Steve Zellmer
DNF Rocky Mountain Roubaix Cat 3 Men Elliot Bassett
DNF Rocky Mountain Roubaix Cat1/2 Men Joshua Tack
11 Rocky Mountain Roubaix Cat1/2 Men John Fiore
7 Rocky Mountain Roubaix Cat1/2 Men Brian Williams
4 Rocky Mountain Roubaix Cat1/2 Men Andrew Fischer